Logo

Hakkımızda

Toplamda 1000’e yakın, her hafta 10 yeni eklenen ve sürekli yenilenen online eğitim kataloğumuzu çalışanlarınızla kolayca buluşturabilirsiniz…
KURUMSAL BAŞVURUN

Hızlı Eğitim Nedir?

30 yılı aşkın deneyimimizle, uzmanlarımızca hazırlanan online eğitimlerimizi ister kurumsal ister bireysel kullanabilmeniz için mükemmel bir şekilde sunuyoruz.

Eğitimlerimizi İnceleyin

İş hayatı profesyonellerini ve iş hayatına hazırlananları hedefliyoruz. Hali hazırda 300’den fazla kurumsal müşterimize 500’e yakın e-eğitim sunuyoruz. İçeriklerimizi tamamen ülkemizin iş bilgisi ve çalışma kültürüne göre hazırlıyoruz.

EĞİTİMLERİMİZ

Neden Hızlı Eğitim?

Çünkü bilgiyi özet olarak size sunuyoruz. Bilgiye erişmek için onlarca kitap ve makale okumanız veya videolar izlemeniz gerekiyor. Oysa bunları tarayıp sizin için derleyen, bunları özetleyip sunan ve güncel tutan bir merkez var, o da Hızlı Eğitim.

Belirli konularda artık onlarca eğitici kitap okumanıza gerek yok, bu konuda zaman tasarrufu yapabilirsiniz. Bu zamanı da hayal gücünüzü geliştirecek romanlar, biyografiler okumak için kullanın. İnanın sizin için çok daha yararlı olacaktır. Gelin bilginin özünü sunan Hızlı Eğitimlerle gelişime hemen adım atın.

KURSTA ÖĞRENMEK YERİNE NEDEN HIZLI EĞİTİM?

Online eğitim (e-öğrenme), tartışmasız günümüzün en önemli eğilimlerinden birisi. Kurslarda harcanan zaman kaybı ve ücretler göz önüne alındığında çok daha ekonomiktir. Ancak bazı başlıklarda kurslara direkt bir alternatif değil, oradaki bilgileri destekleyen bir unsur olarak görülmelidir. Örneğin bazı konu başlıklarını kurslarda öğrenmeye günümüzde gerek kalmamıştır.

Özellikle iş hayatında zaman çok daha önemlidir. Bu nedenle Hızlı Eğitim sayesinde almak istediğiniz eğitimleri evde, yolda, iş yerinde kısacası dilediğiniz her yerde izleyebilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Dilerseniz anlamadığınız veya anımsamak istediğiniz konulara kolayca dönebilirsiniz. Eğitimler içerisinde yer alan sorularla bilgilerinizi ve öğrendiklerinizi test edebilirsiniz.

BİR SÜRÜ E-ÖĞRENME SİTESİ VAR, NEDEN HIZLI EĞİTİMİ TERCİH EDEYİM?

Hızlı Eğitim, öğretici, eğlendirici ve aktif katılımı sağlayan, güncel konularla içeriğini her zaman yenileyen eğitimleriyle çok ilginizi çekecektir. Bu özelliği ile Hızlı Eğitim’den vazgeçemeyeceksiniz! Özellikle görsel tasarıma son derece önem veririz. Konuları kolayca algılayabilmeniz için metin tasarımına özen gösteririz. Net ve basit ifadelerle, şık ve etkili görsel kullanımıyla içeriği son derece etkili bir şekilde aktarırız. Bu tür sitelerdeki en önemli sorunlardan birisi olan içeriğin eskimesine Hızlı Eğitimde asla izin verilmez. Katalog sürekli yenilenir.

BU EĞİTİMLERİ KİMLER HAZIRLIYOR?

İçeriklerimizi hazırlayan kişiler aslında eğitim uzmanları ve eğitmenler. Yalnızca önemli bir farkları var, eğitimleri bilgisayar başında eğitim alınabilecek özel bir hale dönüştürüyorlar. Sınıf eğitimlerinde eğitmenin zamanı rahat, katılımcı da karşısında, dolayısıyla kaytarma olanaksız. Oysa bilgisayar karşısındaki eğitim alan kişiler için bu durum oldukça zor. Facebook var, cep telefonu elinizin altında, ilgi kolayca dağılabiliyor. Bu nedenle araştırmacı, eğitim tasarımcısı ve editörlerimiz tüm bu unsurları göz önüne alarak eğitimleri sizin için özel olarak tasarlıyorlar. Teknik olarak araştırma, güncel bilgiyi özetleme, net ifadelerle öğretici bir hale getirme, görsel tasarım, seslendirme, etkileşimler ile kurguyu gerçekleştirmek ana işimizdir. Tüm mesajları netleştiririz. Kısa zamanda gerekli bilgiyi etkili bir şekilde aktarırız.

ÖĞRENME, DAVRANIŞA YANSIDIĞINDA GERÇEKLEŞİR

Bir şeyler öğrenmeye çalışan kişilerin davranışlarında herhangi bir değişiklik olmuyorsa öğrenme başarılı olmamış demektir. Bizim tasarım yaparken temel yasalarımızdan birisi;

“Ya davranış değişikliği ya ölüm» dür. Esas olan değişimi veya davranışı göstermek değil, kişilere tüm bunları onların da yapabileceklerini göstermektir. Bununla birlikte, öğrenim istenilen uygunlukta, faydalı ve ilgi çekici olduğunda bile davranışı değiştirmek zaman alabilmektedir.

Davranışları değiştirmek için kişilere yeni bilgi ve becerilerini ders ortamında uygulayabilecekleri çeşitli fırsatlar sağlamalıyız. Diğer bir deyişle, kişilere pratik yapma olanağı sunan öğrenim ortamları oluşturmanız gerekmektedir. Bu durum akılda tutma ve iş üstünde uygulama yapabilmeyi artıracaktır. Bilgiyi risksiz ortamlarda hayata geçirmek yetişkin profesyonellere yeni fikirlerin nasıl işe yarayabileceğini görme olanağı tanır.

Özetle yetişkinler için öğrenme tasarımı yapmak üniversite ve lise öğrencilerine program hazırlamaya benzemez. Onların farklı ihtiyaçları, farklı düşünme yapıları vardır. Yetişkinlerin nasıl öğrendiklerine dair yukarıdaki kavramları bilmeniz e-eğitimlerin daha başarılı olmasını sağlayabilir.

Günümüzde e-eğitimlerini kendileri üretmeye eğilimli müşteri kitlesinde artış gözlemliyoruz. Artık kurumlar maliyetler nedeniyle kendi bünyelerinde bu işleri yapmaya başlıyor. Maliyet açısından bakıldığında haklı olabilirler. Ancak yoğun çalışma ortamında bu kişilerin e-eğitim hazırlığını kendilerinin yapması yukarıdaki ilkeler göz önüne alındığında sizce ne denli sağlıklı olabilir?

ALMIŞ OLDUĞUM BİLGİLERİ NASIL PEKİŞTİRECEĞİM?

Eğitim içerisinde yer alan ve aktif olarak katılabileceğiniz, oyun oynayarak da uygulayabileceğiniz egzersizler yer almaktadır. Bu sayede öğrendiklerinizi pekiştirmeniz kolay hale getirilmiştir. Hem eğleneceksiniz hem de öğreneceksiniz. Ayrıca eğitimleri dileğiniz zaman izleyebilme olanağı ile bilgilerinizi her zaman taze tutabileceksiniz.

BURADAN ALDIĞIM SERTİFİKALAR İŞİME YARAR MI?

Elbette. Her eğitimin sonunda adınıza düzenlenmiş, sertifika numarası bulunan e-sertifikalara sahip olmanız iş yaşamınızda önemli bir ayrıcalığa erişmenizi sağlar. Günümüzde bilindiği gibi sertifikalı eğitimler oldukça pahalıdır. İşte e-sertifikanın da en önemli farkı, yüksek tutardaki sertifika ücretlerine son veriyor olmasıdır. Eğitim sonunda alacağınız e-sertifikalar ile iş bulmanız daha da kolaylaşacaktır. En azından işverenlerin karşısına öğrenmeye hevesli bir kişi olarak çıkmış olacaksınız. Ayrıca Hızlı Eğitimi sürekli kullandıkça kariyerinizdeki gelişime ve değişime inanamayacaksınız.

HIZLI EĞİTİM’DE NE TÜR EĞİTİMLER VAR?

Hızlı Eğitimde; Aile ve Çocuk, Bankacılık, Dijital Pazarlama, Hobi, Hukuk, İlişkiler, İngilizce, İş Becerileri, İş Sağlığı ve Güvenliği, Kişisel Gelişim, MS Office, Programlama, Tasarım, Temel Bilgisayar, Yönetim ve Liderlik gibi birbirinden farklı pek çok eğitime erişebilirsiniz.

HIZLI EĞİTİM'DEKİ EĞİTİMLERİ ŞİRKETİMDE DE KULLANABİLİR MİYİM?

Hızlı Eğitim içerisinde yer alan eğitimler kurumsal kullanıcılar için hazırlanmıştır. Eğer kurumunuz için hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız başvurmanız yeterli. Bu çözümler sayesinde kurumunuzun, yöneticilerinizin ve çalışanlarınızın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Mobil Uygulamamız İçin...

Shape
  • Google Play
  • App Store