Evlilik ve İlişkiler Konusunda Yaşadığınız Sorunları Nasıl Aşabileceğinizi Biliyor musunuz?

Eşinizi çok kıskanıyorsunuz, peki bunun onda yarattığı etkinin ne olduğunun farkında mısınız?

Yabancı dilden el becerilerine, yazılımdan iletişime kadar her konuda eğitimlere katılıyoruz. Bu eğitimler sayesinde daha iyi iletişim kurabilen, daha verimli çalışan, daha yeni teknolojileri kullanan kişiler olarak bir adım öne çıkıyoruz.

Diyelim ki işyerindeki arkadaşlarınızla birbirinizi doğru olarak anlamakta veya meramınızı anlatmakta zorluk çekiyor, işyerinize de bu iletişim sorununu yansıtıyorsunuz. Ya da stresli bir işten dolayı sürekli gerginlik yaşıyor, hatta zaman zaman öfke nöbetlerine kapılıyorsunuz. Böyle bir durumda yapılacak en doğru şey, iyi bir iletişim kurmak, öfkenizi denetlemek veya stresle baş edebilmek için uygun eğitimlere yönlenmek. Peki iş yaşamı dışında, sosyal yaşamınızı ve ilişkilerinizi olumlu etkileyebilecek eğitimler olduğunu da biliyor musunuz?

Eğer yanıtınız hayırsa sıkı durun! İşyerindeki çalışma arkadaşınızla birbirinizi yanlış anladığınız zamanları düşünün. Özel yaşamınızda da benzer durumlarla karşılaşmıyor musunuz? Belki eşinizi ya da sevgilinizi anlayamıyor, onun isteklerini anlamsız buluyor ya da onu gereksiz yere sıkboğaz ediyorsunuz. İsterseniz eksikleriniz olabilir mi diye, aşağıdaki konuları bir düşünün:

  • Eşinizi çok kıskanıyorsunuz, peki bunun onda yarattığı etkinin ne olduğunun farkında mısınız?
  • Evliliğinize bir de karşı tarafın gözüyle bakmanın neler sağlayacağını biliyor musunuz?
  • Erkeğin Doğası - Kadının Doğası hakkında yeterli bilginiz var mı?
  • Eşiniz konuşurken onu gerçekten dinlediğinizi düşünüyor musunuz?

Hiç kendinizi aldatmayın, duraksadığınız anlar oldu. Elbette herkes huzurlu, sağlıklı, mutlu bir ilişki ister ancak bunu sağlayabilmek için özel yaşamına da en az işi kadar özen göstermesi gerektiğini unutur. Oysa evlilik, ilişkiler gibi özel yaşamı ilgilendiren konularda da uzmanların hazırladığı eğitimlerden yararlanmak ilişkileriniz açısından bir dönüm noktası yaratabilir.

Bugün dünyada pek çok kişi ilişkisini geliştirmek, sorunlarını çözmek ve yaşamdan daha fazla zevk alabilmek için uzmanlardan destek alıyor, eğitimlere katılıyor.

Hadi siz de bu kervana katılın. Üstelik alacağınız iki adet ücretsiz eğitimin sonunda adınıza hazırlanmış bir sertifikanın da sahibi olacaksınız.