Neden Üyelik?


Üye olmayı düşündüğünüz için teşekkür ederiz, sizi de aramızda görmekten çok mutlu olacağız.

Ayda sadece 5.85TL ödeyerek tüm eğitimlere sınırsızca erişebilirsiniz.

Ödeme işlemi yaptığınızda kredi kartınızdan bir yıllık üyelik için 69.90 TL ücret alıyoruz. Ödeme yaptığınızda Premium Üyeliğiniz 1 yıl boyunca açılır.Premium üyeliğiniz sona erdiğinde yenileme işlemini anımsatmak amacıyla size bir e-posta gönderiyoruz. Kredi kartınıza ait hiç bir bilgi veri tabanımıza kaydedilmez.Yoğun yaşam tempomuzda eğitime zaman ayırmanın ve doğru bilgiyi bulmanın zor olduğunu biliyoruz. Biz bu doğrultuda güncel konuları, alanının en iyi eğitmenleriyle özenle tasarlıyoruz.Eğitimlerimizi sürekli güncel tutarak mobil cihazlarınızdan da erişmenize olanak sağlıyoruz. Hatta dilediğiniz eğitimi iletin, hemen tasarlayıp hızlı eğitime ekleyelim.Dileğimiz hayatınızdaki yükü hafifletmek ve yüzünüzü güldürmek. Her türlü soru ve önerilerinizi duymak için Mutlu Müşteri ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.
Evet! Çünkü bu hayatta bir şeyler elde etmek istiyorsun değil mi? Bisiklet, araba, güzel bir sevgili, iyi bir eş, harika bir ev, çocuklar, kazançlı bir iş, kariyer, güzel arkadaşlar, zenginlik? Peki nasıl ulaşacaksın? Bir düşün tüm bunlar nasıl gerçekleşir? Öğrenmeyle mi diyorsun? Öyleyse hemen üye ol sistemi dene.

Temiz su, kaliteli yemek, huzurlu bir uyku? Simdi bir daha düşün? Tüm bunlara öğrenmeden nasıl erişebilirsin? Tabii ki çalışarak, ama etkili çalışmayı peki nasıl başarabilirsin? Sürekli öğrenerek mi diyorsun? Evet haklısın, atalarımızın da söylediği gibi; bilmemek ayıp değil ama öğrenmemek ayıp!

İhtiyacın olan tüm konularla ilgili eğitimleri tamamlamış olsaydın, sence daha başarılı bir hayatın (+iş) olmaz mıydı? Hatta güncel eğitimleri sürekli almayı alışkanlık haline getirsen, kariyerine katkısı nasıl olurdu? Bir de bunu sürekli alışkanlık haline getirsen, kariyerine katkısı nasıl olurdu?

Her hafta bir eğitim alırsan ayda kaç eğitim eder; 4. Bu da yılda 48 eğitim eder. Yılda yaklaşık 50 eğitim tamamlayan bir kişi sence nasıl olur bir hayal eder misin? Evet? Fazla söze gerek yok, yanıtı biliyorsun.

Şu anda nerede olurdun? Nasıl bir hayat yaşardın? Peki bu hayat çocuklarını nasıl etkilerdi? Yanıtını biliyorsun değil mi?

Astrofizik de dahil olmak üzere, üniversitelerde her bölümde doktora yapmak için yılda 30 ile 50 arasında kitap okuman ve bunları bir tezde birleştirmen gerekir. Bir yıl içinde ilgilendiğin alanda 30-50 kitap değerinde eğitim alırsan, resmen doktora derecesinde okumuş oluyorsun, hesap bu kadar basit. Bu konu ister satış, ister girişimcilik veya başka bir alan olsun; hiç fark etmez. Hayatına yarar sağlayacak herhangi bir alanda bir tez yazmışçasına yetkin olacaksın. Gerçekten bunu istemez misin?

İnsanın başını derde sokan bilmedikleri değil, bildiğini zannedip yanıldıklarıdır demiş Mark Twain, ne kadar doğru değil mi?

Evet okul için değil yaşam icin öğrenmeli.

Kariyerlerindeki değişime inanamadılar. Onca sertifika biriktirdiler, bunlar sayesinde çok daha kolay iş buldular, işverenlere öğrenmeye meraklı olduklarını gösterdiler, çünkü pek çok kurum bünyesinde zaten bir e-öğrenme sistemi barındırıyor, bu durum da onlara bir ajantaj sağladı. Bunlarla ilgili görüşleri sitemizin üst bölümündeki “Görüşleriniz” sayfasından inceleyebilirsin.

“Hızlı Okuma” eğitim uygulamasını ücretsiz indir!

Hızlı Eğitimi kurumsal şirketlerde tam 1 milyondan fazla kişi kullanıyor. E-öğrenme Dünyada en çok tutulan eğitim modellerinden birisi, sende bu yönteme şimdiden geçerek şirketlerde çalışmaya hazır olmak istemez misin?

Kendini hızlı eğitimle hazırla, sertifikaların sayesinde daha kolay iş bul!

Artık üye olmana bir adım kaldı.

Sadece isim ve e posta adresini gir ve kaydol.

Sen de hızlı eğitimin sürekli öğrenmeyi benimsemiş harika üyeleri arasında olacaksın.

Nasıl ödemek istersin? Kredi kartı ile ya da havaleyle mi?

Eğer hemen kredi kartıyla ödersen, 30 TL değerindeki “Hızlı Okuma” eğitim setini ücretsiz indirebilirsin.