Site Haritası


Biz Kimiz

25 yıldır “E-Öğrenme Bilişim Teknolojileri” alanlarında yenilikçi ürünler geliştirmek temel hedefimizdir. Yaptığımız her projede esas müşterimizi; projenin sahibi olan kişilere ek olarak ürün veya hizmetimizi sunduğumuz son kullanıcılar olarak görürüz. Deneyimli, yenilikçi, dinamik, yaratıcı ve vizyoner özelliklerimizle ticaretin temeli olan iş birliği doğrultusunda geliştirdiğimiz etkili iş modelleriyle yolumuza başarıyla devam ediyoruz.

Şirketimiz dile kolay 25 yılı geride bıraktı. Geçmişe baktığımızda ve bunu nasıl başardık dediğimizde bir sonraki sayfada derlediğimiz yanıtları bulduk. Öncelikle eğitim ve gelişim projelerinizin teknolojik uzantısını çok hızlı ve kaliteli uygulayabilir hale geldik. İnterneti ve mobili çok iyi biliyoruz, bu konuda amacınıza yönelik uygulamaları hızla yapıyor sevilen kaliteli içerikler tasarlıyoruz. En önemlisi de bize ihtiyaç duymadan kolayca yönetebileceğiniz harika platformlar geliştirdik.

Ne Yapıyoruz

  • 300’e yakın dev markaya hizmet veriyoruz.
  • Platformlarımızda her ay yaklaşık 1 milyon ziyaretçiyi ağırlıyoruz.
  • Güncel tutulan 200’e yakın katalog eğitimleri sunuyoruz.
  • Sürekli yeni içerikler, tasarımlar, ürünler ve çözümler geliştiriyoruz.

Müşterilerimiz adına kullanıcılarımıza eğitim ve gelişim adına tutkulu, sevgi dolu ve güçlü bir bağ oluşturmak için çabalıyoruz.

Portal ve içeriklerinizi kurumunuzun veya ekibinizin mükemmel bir parçası haline getiriyoruz.

Infinity Teknoloji