Mutluluk Eğitim Kategorisi: Kişisel Gelişim
Eğitim Süresi: 33 Dk.

 

Mutluluk tanımı ve mutluluğun nasıl hissedileceği kişilere, bazen zamana ve koşullara göre değişebilmektedir. Mutluluk kimileri için, insanın hangi koşullarda olursa olsun ailesi ve sevdikleriyle birlikte olmasıyken, kimilerine göre de hayatta sahip olmak istediğimiz şeyleri elde etmek, işte yükselmek ve kendi ayakları üzerinde durabilmek olabilir.

İyi bir kariyere, fazlaca paraya ya da iyi bir aileye sahip olmak mutluluğun kesin tanımı olmamaktadır. Çünkü bu durumlar kişilere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle işe öncelikle bakış açınızı değiştirerek başlamalısınız.

Sorunlar karşısında bile hala mutlu olmayı başarabilen insanları çoğu zaman anlamaz, bazen de bu tür insanları yargılamaya ya da nedenleri sorgulamaya başlarız. Oysaki bu insanların mutlu olmalarının sebebi yaşadıkları durumu kabullenmeleridir. Unutmayın ki mutluluğun tek yolu, iradeniz dışındaki şeylere üzülmekten vazgeçmektir.

Peki, nasıl mutlu olabiliriz? Aslında bu sorunun cevabı oldukça basit. Bu eğitimle bu ve bunun gibi soruların cevaplarını öğrenin ve mutluluğun kapısını aralayın.

  • Mutluluk Kavramı
  • Mutluluk Nerede?
  • Kabullenme, Teşekkür Etme, Keşfetme
  • Mutlu Olmanın Yolları


Tanıtım Videosu