Duygularınızı Kontrol Edin Eğitim Kategorisi: Telefonda İletişim Kültürü
Eğitim Süresi: 10 Dk.

Bu eğitimde telefon iletişiminde karşınızdaki kişilerle aranızda oluşabilecek sorunlarla ilgili yararlı bilgiler aktarmayı amaçlıyoruz. 

Özellikle çağrı merkezi  çalışanları yoğun tempo ile çalışırlar ve bir çağrı merkezi müşteri temsilcisi olarak günde ortalama 150 müşteri ile görüşür. Her müşteri profilinin farklı istek ve şikayetleri olabildiği gibi memnuniyetlerini dile getirme şekilleri de birbirinden farklıdır. 

Her müşterinin farklı bir taleple çağrı merkezini aradığını düşünürsek, müşteri temsilcileri gün içerisinde görüştüğü kızgın bir müşterinin etkisinden sıyrılmakta zorlanabilir. Doğal olarak bu durum da bir sonraki müşteriye yansıyabilir. Bunun sonucunda da iş yerinde çağrı kalitesi ve günlük performans  düşer. 

Biz de bu doğrultuda, anlayışı, hoş görüsü, öfke eşiği farklı olan kişilerle nasıl iletişim kurulacağını bu eğitimde sizler için derledik. Mutlaka her kişiye karşı yaklaşım farklı olmalı ve bu konu mutlaka öğrenip uygulanmalıdır. 

Telefonda iyi bir müşteri temsilcisi olmak isteyenleri eğitimimize bekliyoruz. 

Konunun bütün olarak öğrenilmesi açısından Telefonda İletişim Kültürü Kategorisindeki tüm eğitimleri almanız önerilir. Diğer modülleri aşağıdaki linkleri tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

 

Yararlı olması dileğiyle.


Tanıtım Videosu