Genel Yönetim Becerileri Eğitim Kategorisi: Yönetim ve Liderlik
Eğitim Süresi: 15 Dk.

Günümüz iş dünyasında firmaların, hem belirledikleri hedeflere ulaşabilmesi hem de rakipleri içerisinde üstün bir konuma gelmesi için çalışanlarını tüm yönleriyle başarılı bir şekilde yönetip yönlendirerek çalışanların yeteneklerini geliştiren, kişisel beceri ve yetkinliklerini artıran yöneticiler her zaman uzun vadeli ve kalıcı bir başarıyı elde ederler.

Yöneticiler, yönetici olabilmenin getirdiği görev ve sorumlulukları başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için bazı yetenek ve özelliklere sahip olmalıdırlar. Kendine güvenen ve başkalarına güven verebilen, olgun bir kişiliğe sahip, geleceği görebilen yöneticiler çalıştıkları kurumların başarısında önemli bir role sahip olurlar.

Çalışanların motivasyonu ve iş verimi üzerinde olumlu gelişmeler elde etmek için, yönetim becerilerinin geliştirilmesi ve tüm yönetim süreçlerinde profesyonel bir anlayışın yerleşmesi büyük önem taşımaktadır.

Bu eğitimle sizlere; bir yönetici olarak görevinizin her aşamasında doğru adımlar atmanızı sağlayacak becerileri sunmak ve böylece sizin, ekibinizin ve şirketinizin başarısını artırmanızı amaçlıyoruz.

  • Görev ve Sorumluluklar
  • İletişim ve Motivasyon
  • Öneriler


Tanıtım Videosu