Mobil Cihazlarda Güvenlik Eğitim Kategorisi: Teknoloji ve Bilişim
Eğitim Süresi: 0 Dk.

Mobil cihazlar artık hayatımızın her yerinde. Fatura ödemelerinden, işlerimize, oyunlardan, sosyal hayatımıza kadar pek çok alanda bu cihazları kullanıyoruz. Tüm bunlara ek olarak her tür kişisel ve kurumsal bilgilerimizi de bu cihazlarda saklıyoruz. Ancak pek çoğumuz bu cihazlara yönelik güvenlik tehditlerini ve bunlardan nasıl korunacağımızı ne yazık ki bilmiyoruz.

Örneğin mobil cihazınız çalınabilir veya girdiğiniz bir siteden yanlışlıkla virüs indirmiş olabilirsiniz. Böyle durumlarda gerekli güvenlik önlemlerini almadıysanız kişisel veya kurumsal verileriniz başkalarının eline geçebilir ve bu kişiler size büyük zararlar verebilir.

İşte tüm bu nedenlerle mobil cihazlarda güvenliğin sağlanmasına yönelik bir eğitim hazırladık. Bu eğitimde sizlere mobil cihazlarınızdaki güvenlik risklerini, bu nedenlerle maruz kalacağınız tehditleri ve cihazınızın güvenliğini sağlamak için yapmanız gerekenleri aktaracağız. Bu sayede cihazlarınızı kullanırken riskli ve güvenli durumları ayırt edebileceksiniz.

Yararlı olması dileğiyle.


Tanıtım Videosu