Logo

Geleceğiniz İçin Öğrenin

Eğitimlerimiz

Etkin İnsan Yönetimi - Kişisel Etkinlik

Etkin İnsan Yönetimi’ eğitimimiz 3 modülden oluşan, sizlere iş ortamlarınıza daha farklı yaklaşmanızı sağlayacak çok önemli bir olguyu aktarmayı hedefliyor. Bunlardan ilki olan Kişisel Etkinlik modülünü beğeninize sunuyoruz. Eğitimin içeriği “PDR International” tarafından hazırlanmıştır.

Sizce bir şirketin sermayesi nedir?

Yatırım, para, finansman, işletme sermayesi, ofisler, genel müdürlük binası, şubeler, araç filosu, teknik ekipman... Tüm bunlar sizce bir işin yapılması için yeterli mi? Sermayesi daha güçlü şirketler daha başarılı olur diye bir sonuç çıkarabilir miyiz? Sizce hepimizin günlük yaşamında yer eden Google’ın sermayesi nedir? Deposundaki mal miktarı, araç filosu ne durumdadır? Benzer sermaye gücüne sahip iki şirketten birisi çok başarılı, diğeri başarısız olabiliyorsa sizce aradaki fark nedir?

Peki ya Rolex, Swatch veya standart olan bir markanın saatleri birbirinden ne kadar farklıdır? Aradaki fiyat veya satış farkını oluşturan nedir? Marka gücü diyebilirsiniz, o zaman bunu ortaya çıkaran nedir ?

Tabii ki tüm bunların arkasında tek bir şey yatıyor; İnsan Sermayesi.

Bu eğitimde sizlere 3 ana başlıkta; entelektüel sermaye, itibar sermayesi ve yürek sermayesi olarak gruplanan bu sermayelerin en önemlisi olan yürek sermayesini aktarıyoruz.

Yüreğinizi işinize koymak veya işine yüreğini koyan çalışanlardan oluşan bir ekip oluşturmak sizin elinizde...

Konunun bütün olarak öğrenilmesi açısından Etkin İnsan Yönetimi Kategorisindeki tüm eğitimleri almanız önerilir. Diğer modülleri aşağıdaki linkleri tıklayarak inceleyebilirsiniz.

1 Etkin İnsan Yönetimi - Kişisel Etkinlik

2 Kişisel Etkinlik ve Liderlik

3 Organizasyonel Liderlik

Yararlı olması dileğiyle.

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.

BAŞVURUN

Mobil Uygulamamız İçin...

Shape
  • Google Play
  • App Store