Başarı İçin Zaman Yönetimi

Hepimize eşit miktarda verilmiş olan bir hazine var: Zaman. Ancak onun değerini yeterince biliyor muyuz? Hepimiz zamanın yetmediğinden, ona yetişemediğimizden ve onu verimli kullanamadığımızdan şikayetçiyiz. Peki, ama bu nasıl olabilir?

Başarılı bir zaman yönetimi için hayatımızda bazı önemli noktaları uygulamaya ihtiyacımız var. Örneğin; her güne özel olarak belirlediğimiz rutinlerle başlamalı, seçeneklerimizi azaltmalı, sosyal medyada daha az zaman harcamalı, hayır demeyi öğrenmeli ve işimizle ilgili toplantıları kısa tutmalıyız.

“Ama bunları yapmak çok zor!” diyorsanız; henüz başarılı insanlarla, çok başarılı insanlar arasındaki farkı bilmiyorsunuz demektir. Büyük işlere imza atmak ve hayallerimizi gerçekleştirmek istiyorsak zamanımızı iyi kullanmak şart!

Bu sorunları sadece siz yaşamıyorsunuz. Emin olun, sizin dışınızdaki herkes başarıya giden yolda zaman yönetimi için ne yapması gerektiğini düşünüyor. İşte tam da bu noktada, sizi Deren ile tanıştırmak istiyoruz. Deren’nin de başlangıçta çok fazla problemi vardı! Ancak daha sonra, zamanın kölesi olmak yerine onun efendisi olmaya seçti.

Nasıl mı?

Bu sorunun cevabı için Deren’in hayatına doğru birlikte kısa bir yolculuğa çıkacağız. Unutmayın, zaman eşit dağıtıldı ve hepimize yetecek kadar var!

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.