Bilinçli Kredi Kartı Kullanımı

Artık çoğumuz yanımızda nakit para taşımıyor. Ödemeleri kredi kartıyla yapıyor, alışverişleri taksitlendiriyor, şimdi alıp üç ay sonra ödüyoruz. Kredi kartı bilinçli kullanıldığında gerçekten hayatı kolaylaştırıyor.

Peki, ya bilinçsiz kullanıldığında? Hepiniz çevrenizde veya haberlerde yanlış kredi kartı kullananların yaşadıklarını görmüşsünüzdür. Korkmanıza gerek yok. Kredi kartını kullanarak bütçenizi doğru planlayıp, değerlendirebilirsiniz.

Kredi kartı kullanırken dikkat etmeniz gereken çok önemli noktalar bulunuyor. Öncelikleri doğru belirlemek, güvenlik, ödemeler ve sanal alışveriş bunlardan sadece birkaçı.

Önceliklerinizi nasıl belirleyeceğinizi bilemiyor, güvenlikle ilgili yeterli bilgiye sahip olmadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Veya internet üzerinden alışveriş yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili şüpheleriniz var.

Tüm endişelerinizi bir kenara bırakın. Eğitimimizde sizlere kredi kartı ile harcama yaparken önceliklerinizin ne olması gerektiği hakkında hatırlatmalar yapıyor, kredi kartı güvenliği ve sanal alışverişle ilgili bütçenizi koruyacak pratik bilgiler veriyoruz.

Bilinçli kredi kartı kullanımı için ihtiyacınız olan her şey eğitimimizde sizleri bekliyor.

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.