Duygusal Zekânızı Geliştirin V2

Küresel anlamda yüksek IQ sahibi olmanın başarının, saygın bir hayatın veya mutlu bir yaşamın garantisini vermemektedir. Ne kadar böyle bir algı söz konusu olsa da yapılan araştırmalar, IQ’nun hayattaki başarıya katkısının %10’dan fazla olmadığını göstermektedir. Akademik olarak bilgili, yetkin olmak hala ön planda tutulurken; günlük hayatımızdaki sosyal ve duygusal becerilerin geliştirilmesi de bir o kadar ihmal edilmektedir. Gözden kaçabilen detaylara bakacak olursak, duygusal zekâları yüksek olan yani duygularını bilen, onları kontrol edebilen, sadece kendi duygularını değil, başkalarının duygularını da anlayan ve bunları en iyi şekilde idare edebilen kişiler, hem özel hem de iş yaşamlarında daha avantajlı ve başarılı olabilmektedirler.

Duygusal Zekanızı Geliştirin eğitimimizle bu tür insanların iletişim becerilerinin, diğer insanlara göre daha fazla olduğunu ve bu nedenle duygusal zekâları yüksek olan kişilerin anlama, sezinleme, yönetme ve yönlendirme konusunda daha kendilerini gösterdiklerine tanıklık edeceksiniz. Dolayısıyla Duygusal zekânızı geliştirmenin yollarını eğitimimizde bulacak ve yaşamınızda duygusal zekânın önemini gerçek anlamda kavrayabileceksiniz. Hayatınıza uyguladığınızda ise var olan değişimlere inanamayacaksınız.

Yararlı olması dileğiyle

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.