Eğitimcinin Eğitimi

Yetişkinlere eğitim verirken nasıl davranmanız, nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Yetişkinlerin öğrenme hızı, yöntem ve alışkanlıkları kişiden kişiye değişir. Özellikle eğitim verilen kuşak da vereceğiniz eğitimi büyük oranda etkiler. Bu nedenle öğrenmeyi kolaylaştırmak için neler yapmanız, hangi kişi ve kuşağa nasıl davranmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor.

Yetişkin eğitiminin püf noktalarını pratik şekilde aktarmak ve işinizi kolaylaştırmak için sizlere çok yararlı bir eğitim hazırladık.

Bu doğrultuda eğitimimizde ilk olarak değişim ve kuşaklardan; ardından da öğrenme tarzlarından söz ediyoruz. Sonrasında ise eğitimcinin iyi bir eğitim sunması ve hazırlaması için gerekli olan 5 aşamayı ayrıntılı şekilde anlatıyoruz. Eğitimimizin ilerleyen adımlarında; ihtiyaç, katılımcı ve mekan analizi nasıl yapılır, oturma dizeni nasıl olmalı, içerik tasarımı nasıl geliştirilebilir, eğitim sırasında olumlu atmosfer nasıl yaratılır, eğitim ölçümlemesinde Kirkpatrick modeli nasıl uygulanır sorularına yanıt veriyoruz.

Katılımcı merkezli, akılda kalıcı ve eğlenceli bir yetişkin eğitimi hazırlamak, sunmak için ihtiyacınız olan her şey eğitimimizde sizleri bekliyor.

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.