Gelin-Kayınvalide İletişimi

Sizler için bu kez ilginç bir eğitim hazırladık. Gelin ve Kayınvalide iletişimini masaya yatırmak istedik Bu eğitimde toplumda çok yaygın görülen gelinler ve kayınvalideler arasındaki problemlerin nedenlerini ve bunu aşmak için yapılabilecek çözüm önerilerini sizler için derledik.

Çünkü toplumumuzda gelin ve kayınvalideler arasındaki problem oldukça zorlu ve karmaşıktır. Bu sürtüşmeler o kadar büyümüştür ki şiirlere, türkülere ve deyimlere konu olmuştur. Hatta kimi zaman problem düşmanlık boyutuna ulaşmıştır. Annesi ve eşi olarak aynı erkeği çok seven bu iki kadın, farklı nedenlerle kavga ettiklerinde hem kendileri mutsuz olur hem de yakın çevreleri bu durumdan olumsuz etkilenir. Giderek büyüyen bu kavgalar mutsuz ailelere dolayısıyla da boşanmalara neden olmaktadır.

İşte bu yüzden yeni evli çiftleri ve çocukları evlenmek üzere olan aileleri çok önemli bir oruna değinen bu eğitimimizi mutlaka izlemeye davet ediyoruz.

Yararlı olması dileğiyle…

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.