Google Adwords

İşletmeler reklam giderleri için her yıl yüklü miktarda paralar harcamaktadır. Ancak verilen reklamların hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığında emin olunamıyor.

Arama motoru reklamcılığı kesin hedefleri, kontrollü fiyatları ve oluşturduğu çekim alanları ile diğer reklam kanallarını devre dışı bırakmaktadır. Arama motoru reklamcılığının diğer reklam yöntemlerine göre dört önemli avantajı vardır. Reklamlar, kullanıcıların arama motorlarında reklamı veren kişi veya kurumu araştırdığı sonuç sayfalarında yer almaktadır. Bunun anlamı reklamlarınızın doğru hedef kitleye yapıldığıdır.

Sizlere bu eğitimde Google Adwords hizmetlerini detaylı olarak anlatmayı ve bu hizmetlerle ilgili olarak aklınıza takılan konulara ışık tutmayı amaçladık. Ayrıca bu eğitimle siz de internette etkin bir şekilde reklam vererek işletmenizi daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

  • Arama Motoru Reklamcılığı
  • Adwords Çalışma Mekanizması
  • Adwords Reklamlarınızı Oluşturun
  • Etkili Reklam Yazmak
  • Maliyet ve Bütçe

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.