Hayatınızı Basitleştirin

Hayatın oldukça karmaşık ve stresli olduğu bir gerçek. İş yoğunluğu, trafik, ev işleri ve faturalar derken bazen çıldırmanın eşiğine gelebiliyoruz. Rahatlamak için çeşitli yollar arıyor ancak bir türlü bulamıyoruz. Gün içinde çok fazla görev tamamlamak fiziksel açıdan mümkün olabilir. Ancak bu durum psikolojik sağlığınıza zarar verebilir. Bir gün içinde iki farklı şehri alelacele ziyaret edebilir veya ev işlerinizle uğraşırken de şirketinizi yönetebilirsiniz. Ancak böyle bir rutin sonucunda psikolojinizin çökmesine hazır olun. Peki sizlere bu karmaşanın biraz da kendimizden kaynaklandığını söylesek…

Hayatımızı basitleştirmek için iyi bir uyku çok önemlidir. Uzmanlar günde en az yedi saat uyumamızı tavsiye eder. Ancak bunu başaramıyorsanız ne kadar uykuya ihtiyaç duyduğunuzu belirlemeli ve buna göre uyumalısınız. Peki bunun bize nasıl bir yararı olacak?

Belki de ihtiyacımız olan tek şey hayatımızı biraz basitleştirmektir!

Peki nasıl mı? Eğitimimizde bu konuyla ilgili önemli ipuçlarını bulacaksınız.

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.