Hayır Deme Sanatı

Hayatın içinde toplumsal baskı hissetmeden her zaman dilediğiniz gibi davranabiliyor musunuz? Ya da hayatınızı ciddi anlamda etkileyecek kararlarda sadece kendinizi düşünerek hareket edebiliyor musunuz? Kendinizi belli aralıklarla “Benim için fark etmez” derken buluyor musunuz? Bu sorulardan en bir tanesine bile hayır diyorsanız, o zaman hayır deme sanatını öğrenmenizin vakti gelmiş demektir.

Küçük ve önemsiz detaylar gibi görünse de hayatınızın, hayallerinizin sınırlarını belirlemiş oluyor ve özgürlüğünüzü kısıtlamış oluyorsunuz. Sınırsız bir özgürlükten ziyade güçlü sınırlara sahip olmalı, gücünüzü ele almalısınız. Neden mi? Çünkü hayır diyebildiğiniz ölçüde, kendinize de evet diyerek sahip çıkmış oluyorsunuz.

Peki Hayır demeyi nasıl mı başaracağız? Hayır demenin bazen de kendimize evet demek olduğunu anlayarak başaracağız. İşte bu eğitimimizle, hayır kelimesini karşınızdaki kişileri kırmadan ve rahatlıkla hayatınızda kullanabildiğinizi görebileceksiniz.

Yararlı olması dileğiyle..

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.