Kişisel Bütçe ve Finansal Planlama

Gelirinizden tasarruf ederek beklenmeyen durumlara hazır olmak için birikim veya yatırım yapıyor musunuz? Sizin veya ailenizin başına gelebilecek kaza, hastalık gibi beklenmedik olaylar, ileride alacağınız bir ev veya kuracağınız bir iş için mutlaka birikiminiz olması gerekir değil mi? Bunun için de ilk olarak bütçe yönetimi ve finansal planlamayı iyi yapmalısınız.

Gelir ve gider dengenizi koruyamıyor musunuz? Paranızı nereye harcadığınızı tam olarak bilmiyor musunuz? Alışverişlerinizi daha ekonomik bir hale nasıl getirebilirsiniz? Peki ya gelirinizi daha da artırmanın farklı yollarını bulabilir misiniz?

Tüm bu soruların yanıtı finansal planlamada saklı. Peki, bunları nasıl gerçekleştirebilirsiniz?

Sizler için hazırladığımız bu eğitimimizde tasarruf ve yatırım yapabilmeniz için ihtiyacınız olan kavramları açıklıyor, planlama yapabilmeniz için gerekli her şeyi anlatıyoruz. İhtiyacınız olan her şey eğitimimizde sizleri bekliyor.

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.