Kredileri Bilinçli Kullanmak

Giderler çoğu zaman gelirlerden fazla. Bir de evlilik, eğitim, tatil veya taşıt almak gibi planlarınız varsa. Daha fazla çalışmanız ve para biriktirmeniz gerek. Ya da artık kendi işiniz olsun istiyorsunuz. Ancak yeterli sermayeniz yok.

Bu durumda ne sık başvurulan yöntemlerden biri seçerek bankanızdan kredi alabilirsiniz. Krediye nasıl başvurulur? Her kredinin başvuru işlemleri, istenen belgeleri aynı mıdır? Bankalar kredileri nasıl kullandırır? Vadesi, ödemesi, maliyeti, faizi nasıl hesaplanır? Ne kadar çok soru var değil mi?

Nerden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Telaşlanmayın. Öncelikle hangi krediye ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz çok önemli. Eğitimimizde işyeri, ihtiyaç ve taşıt kredisi almak için yapılması gerekenleri, istenen belgeleri, kredi hesaplanırken baz alınan yüzde ve faizlere varıncaya kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatıyoruz.

Krediler ile ilgili aklınıza takılan, merak ettiğiniz her şey eğitimimizde sizleri bekliyor.

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.