Kurumsal Girişimcilik V2

Girişimciliğin günümüzde daha da göze çarpması ve önem kazanması, sadece bireylerin değil kurumların da vazgeçilmez unsurlarından birisi haline gelmiştir. Özellikle rekabetin her geçen gün artması ile rekabet avantajı sağlama ve muhafaza etme güncel araştırmaların odağını bireysel girişimcilikten kurumsal girişimciliğe doğru yönlendirmeye çoktan başlamıştır.

Kurumsal girişimcilik konusunun ana hatlarını, hızla değişen pazar talebine karşı çevredeki fırsatları değere dönüştürme, yeni rekabet alanları ortaya çıkarma, dinamik, esnek ve inovasyona bağlı bir işletme davranışı ortaya koymak oluşturmaktadır. Sayılan bu amaçlara gereken özen ve çaba gösterildiğinde ulaşılmak istenen hedef yakınlaşmaktadır. Sizlere sunacağımız Kurumsal Girişimcilik eğitimimizle bu anlamda işleri büyütmek için uygun davranış modellerini uygulayarak kurumsal girişimciliğinizi başlatmakla kalmayıp ileri bir noktaya taşıyabileceksiniz. Girişimciliğin tanımını, kurumsal girişimciliğin tanımını, amacını öğrenecek, kurumsal girişimci olmanın anahtarına sahip olacaksınız.

Yararlı olması dileğiyle

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.