Programcı Gibi Düşün

Şimdi sizlerle çok farklı ve heyecanlı bir yolculuğa çıkacağız. Ama öncelikle sizi, dünyayı kurtarmaya çalışan iki kişi ile tanıştırmak istiyoruz. Karşınızda Etik ve onun robot arkadaşı Hedge. İşte bu iki kahramanımız dünyayı kurtaracaklar ve bunu yaparken de tüm engellerin üstesinden gelmek zorundalar. Peki, ama nasıl? Tabii ki uygun programlama teknikleri ve kodlamalarla! “Fakat benim kodlamayla uzaktan yakından ilgim yok!” diyorsanız, inanın çok yanılıyorsunuz.

Kodlamalar, yaşadığımız dijital çağda kullandığımız teknolojileri daha iyi anlamamızı sağladığı gibi, bizlere temel bir okuma-yazma becerisi de kazandırır. Ayrıca yaratıcılığımıza katkı sağlar, analitik zekamızı güçlendirir ve problem çözme yeteneğimizi geliştirir.  Bu nedenle hepimizin hayatının merkezinde bulunur.

Sizler, Etik ve Hedge’in maceralarını çok sevecek ve onlarla birlikte bu hikâyenin bir parçası olacaksınız.  Ayrıca; döngüler, koşullar, değişkenler, şartlı sentez, yol mantığı,

iç içe geçmiş döngüler, permütasyonlar büyük o, öz yineleme, labirent navigasyonu, derinlik öncelikli arama ve grafikler gibi birbirinden farklı konuları deneyimleme fırsatı yakalayacaksınız. O zaman, maceranın bir parçası olmaya hazır mısınız?

      Eğitim Bölümleri:

  1. Programcı Gibi Düşün-Hapis
  2. Programcı Gibi Düşün-Direniş
  3. Programcı Gibi Düşün-Fırın Robotları
  4. Programcı Gibi Düşün-Tren Hırsızları
  5. Programcı Gibi Düşüm-Artist
  6. Programcı Gibi Düşün-Uçurum
  7. Programcı Gibi Düşünün-Kule
  8. Programcı Gibi Düşün-Yol Ayrımı
  9. Programcı Gibi Düşün-Fabrika
  10. Programcı Gibi Düşün-Dünya Makinesi

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.