Sevildiğinizi Nasıl Anlarsınız?

Sevmek, sevilmek, gerçekten kendimizi bulduğumuz ve yaşam kaynağımızı ortaya çıkaran duygulardır. Dünyadaki varlığımızın en temel kaynağı olarak bu duyguları işaret ediyorsak, sizlerin bu uğurda neler yaşayabildiğinizi tahmin edebiliyoruz. Birinin bizi sevip sevmediğini anlamak ise her zaman kolay olmuyor.

Bunca yaşanmışlıklardan sonra sevdiğiniz insanın sizi gerçekten sevip sevmediğinden nasıl emin olabilirsiniz? Bunu anlayabileceğiniz işaretler var mı? Ya da soruyu değiştirelim. Etrafınızdaki işaretleri görüp doğru yorumlayabiliyor musunuz? Tam da bu noktada “Sevildiğinizi Nasıl Anlarsınız?” eğitimimiz karşınıza çıkıyor. Sevdiğiniz kişinin de sizi sevdiğini öğrenmek istiyorsanız eğitimimiz size fener tutacaktır. Öyle ki ikili ilişkilerinizde, sevgiliniz ya da eşinizle yaşadığınız durumlara bakış açınız değişecek. Size karşı davranışlarının ve yaklaşımlarının nedenlerini çok daha iyi anlayacaksınız.

Bu hayatın sevince ve sevilince çok daha güzel olduğuna inanıyoruz. Hepimiz sevdiğimiz kadar sevilmeyi de hak ediyoruz. Bunu daha iyi anlayıp görebileceğinize inandığımız eğitimimize sizleri davet ediyoruz.

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.