Skype Kurumsal (for Business)

Skype günlük hayatınızda ve iş hayatınızda en çok önem verdiğiniz kişilerle mobil cihazınızdan, PC’nizden veya Alexa (Amazon sesli asistan) üzerinden bağlantı kurmanıza olanak sağlar. Skype ile yazışarak veya sesli ve görüntülü çağrı yaparak kolayca iletişim kurabilirsiniz. Bire bir konuşma ve grup konuşmaları oluşturabilirsiniz.

Skype’ı ücretsiz kullanarak en fazla 50 kişinin bulunduğu gruplara kadar kullanabilirsiniz. Mesajlar gönderebilir ve bu gruplarla sesli ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz.

Dilerseniz düşük bir ücretle daha fazla özellikten yararlanabilir ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Örneğin telefonlara çağrı yapabilir ve SMS gönderebilirsiniz. Bunun için tercihinize göre kullandıkça ödeme yapabilir veya abonelik satın alabilirsiniz.

Biz de evlere kapandığımız şu günlerde Microsoft’un da desteğiyle Skype kullanımıyla ilgili eğitimleri sizlere sunuyoruz.

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.