Ülkemizde Yatırım Olanakları – Katılım Bankacılığı

Finansal sistem; birikim sahipleri ile kaynak ihtiyacı olan taraflar arasındaki alışverişi sağlayan kurumlar, tasarruf, yatırım, finansman araçları ve bunları düzenleyen kurallardan oluşan yapıdır. Finansal sistem, bankacılık, sigortacılık ve sermaye piyasasından oluşur. Bu piyasalara ait tanımları bilmek işlem yapabilmek açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle kredi, mevduat faiz, likidite nedir, sermaye piyasasında hangi kurumlar bulunur, hangi araçlara yatırım yapılabilir ve bu piyasanın faaliyetleri nelerdir bilmeniz gerekiyor.

Sizler için hazırlamış olduğumuz eğitimimizde tüm bu soruların yanıtlarını teker teker açıklıyoruz. Ayrıca bir de faizsizlik prensiplerine göre çalışarak her türlü finansal hizmeti sunan katılım bankacılığından söz ediyoruz. Ülkemizde katılım bankacılığı nasıl işler, temel esasları ve çalışma prensipleri nelerdir sizler için tüm ayrıntılarıyla bir araya getirdik.

Ülkemizdeki yatırım seçeneklerini merak ediyor ve katılım bankacılığı ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, eğitimimiz sizleri bekliyor.

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.