Yapay Zekâ

Yapay zekanın son zamanlarda gündemde sıkça yer aldığını gözlemliyor ve hayatımızdaki yerini anlamaya çalışıyor olabilirsiniz. Peki, size şu anda yapay zekanın geliştirdiği bir dünyada yaşadığınızı belirtsek, yeteri kadar farkında olduğunuzu söyleyebilir misiniz? Birçok iletişim kanalında sizin beğeninize uygun film ve dizi önerilerinin ya da e-ticaret sitelerinde dolaşırken beğendiğiniz ürünlerin karşınıza çıkmasını nasıl açıklayabilirsiniz?

Yapay zekanın hayatımızı nasıl etkilediği işte bu noktada kendini gösteriyor. Yeniliği ve değişimi vurgulayan yapay zeka nedir? Sosyal ve ekonomik hayatımızı kökten etkileyecek güce sahip mi? Kesinlikle evet! Sektörlerin gelişimini, istihdamın yönünü ciddi anlamda değiştiriyor. Yapay zekanın belki de korkutan yüzü, işinizi elinizden alacağına dair korkularınız mı? Acaba hangi sektörlerde çalışırsanız bu ihtimal yok denecek kadar az, bilmek ister misiniz? Sırf bu yüzden bile yapay zeka teknolojisi ile uyumlu bir gelecek için eğitimimizi izlemek isteyeceksiniz.

Yararlı olması dileğiyle…

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.