Yeni Nesil Satış Teknikleri

Bilim ve teknolojinin ilerlemesi gündelik hayatı oldukça etkiliyor. Trendler değiştikçe alışkanlıklar da değişiyor. Alışkanlıkların değişmesi ise, en basiti bir ürün satın alırken beklentileri artırıyor. Satışçılar eskisi kadar rahat satış yapamadıklarının farkında ancak ne yapacaklarını bilemiyorlar.

Peki bunu hızlı ve çok pratik şekilde çözebileceğinizi söylesek.

O halde yeni nesil satış tekniklerini Ümit Ünker’den öğrenmenin tam sırası!

Eğitime Satışçıların Dünyasını anlatarak giriş yapan Ünker, genel olarak bir satışçıdan beklenenler, müşterinin düşündükleri ve asla konuşulmaması gereken konular hakkında bilgi veriyor.

Konuşarak mı yoksa mimik ve beden dili kullanarak mı satış yapmalısınız? Tavırlarınız müşteri üzerinde nasıl bir etki bırakıyor? Bu soruları tipik örneklerle tek tek yanıtlıyor.

Satış için gerekli her şeyi yaptınız peki ya karşınızdaki kişiyi satı almaya nasıl ikna edeceksiniz? Türk usulü ikna yöntemini duymuş muydunuz?

Yeni nesil satış tekniklerini kendine has anlatımıyla açıklayan Ünker, bu konuda çok önemli ve yararlı tavsiyelerde bulunuyor.

Yararlı olması dileğiyle.

Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Hemen Başlayın

Başvuru formuyla kurumsal hesabınız açılır ve çalışanlarınız hemen tanımlanır. Kullanıcı bilgileri e-posta adreslerine mesajla veya cep telefonlarına SMS ile gönderilir.